poniedziałek, 13 marca 2017

Recenzja fotoksiążki Saal Digital

Miałam okazję testować produkt Saal Digital - fotoksiążkę. Oferta jest naprawdę duża, każdy znajdzie coś dla siebie. Kryteriów jest mnóstwo - od różnych rozmiarów, po inne opcje - maty, watowanie,ulepszanie okładki.
Aby stworzyć taką fotoksiążkę pobieramy na swój komputer aplikację. Chyba w życiu nie pracowałam na bardziej intuicyjnym programie. Nie trzeba być grafikiem, ani biegle posługiwać się photoshopem aby stworzyć piękną fotoksiążkę. Możemy sami wybierać układy, modyfikować kształty, ale także jest opcja skorzystania z gotowych szablonów. Dodając więcej stron, od razu widzimy czy zmienia się cena, ile będzie kosztować projekt, jaki stworzyliśmy, nie ma żadnych niespodzianek po kliknięciu zakończenia. Po wgraniu całego dzieła, można je ostatecznie przejrzeć i wprowadzić poprawki - polecam to zrobić, ponieważ ja osobiście wyłapałam wtedy kilka niedociągnięć (nie korzystałam z szablonów - projektowałam sama).
Projekt wysłałam w poniedziałek - w piątek fotoksiążka była już w moich rękach - ekspresowe wykonanie! A jakość - broni się sama. Produkt jest naprawdę wysokiej jakości, jestem pewna, że po przejściu przez wiele rąk, nadal będzie w idealnym stanie. To nie jest jedna z tych książek,która po miesiącu będzie się rozklejać. Zdjęcia odwzorowane idealnie. Kolory takie, jakie być powinny, bez zbędnych mydleń czy wyostrzeń... Ja wybralam fotoksiążkę w rozmiarze 28cmx19cm. Strony i okładka błyszczące.
Oto kilka przykładowych ujęć


Wcześniej nigdy nie tworzyłam własnych fotoksiążek. Ta zachęciła mnie na tyle, że na pewno nie będzie moją ostatnią i gdy ponownie będę tworzyć - na pewno z pomocą Saal Digital.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz